Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
İçeriğe git
İç Denetim Hizmetlerimiz

Operasyonel Etkinlik ve Verimlilik

İşletme yönetiminin işletme üzerinde kontrolünü sağlamak için faaliyetlerine ilişkin geri bildirim sağlayamaya yönelik, performans ölçümü ve verimlilik danışmanlık hizmetleridir.

Güvenli Raporlama

Dünya çapında hata bildirimlerinde yaklaşım, kimin yaptığına değil, hataya odaklanmaktır. Kurumsal sisteminizdeki aksaklıkları tespit edip düzeltilmesi için yol gösterici olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını ön planda tutarak ve doğru algılayarak, ortamlarındaki verinin her aşamada yönetimini sağlayan üst seviyede uygulamaların, çözümlerin ve hizmetlerin sunulmasıdır.

Kayıp, Kaçak ve Suiistimal Önleme

Suistimal bir veya birden fazla kişinin kasti olarak ve hileli yöntemler kullanarak haksız bir avantaj sağlaması veya gerçeği gizleme durumudur. Firmaların yaklaşık %10'unun bu konuya dikkat etmediğini biliyor muydunuz? Oysaki hile, yolsuzluk ve suistimalin engellenmesi yönetim sorumluluğundadır. Alanında profesyonel danışmanlarımızla, oto kontrol sistemlerinin kurulmasının yanında işlerliğinin de sağlanması yönünde danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
© Telif Hakkı 2006 - 2022 Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesinin herhangi bir kısmı (fotograf vb.) sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.
İçeriğe dön