Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
İçeriğe git
Eğitim Hizmetlerimiz

Vergi Eğitimi, Sirkü ve Makaleler

Şirketlerin muhasebe, finans bölümlerinde çalışmakta olan ve temel vergi uygulamaları üzerine, bilgi ve tecrübelerini artırmak isteyen çalışanlarına eğitimler düzenlenerek, sirkü ve makaleler yardımıyla uygulamaya yönelik problem çözümlerinin örneklerle açıklanmasıdır.

Finansal Risk Yönetimi Eğitimleri

Riskleri anlayabilmek, tanımlayabilmek, analiz edebilmek ve yanıtlar oluşturabilmek için, iç ve dış paydaşlara riskin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda ve beklentilere yönelik eğitimler düzenlenmesidir.

Şirketlere Özel Eğitimler

Profesyonel alanınızda, çalıştığınız sektördeki ihtiyaçlarınız için işe yarayan çözümler sunan, şirket içi özel eğitimler düzenlenmesidir.

Koçluk ve Mentorlük Hizmetleri

Koç, bir organizasyon içinde bir çalışanın performansını artırmak, gereksinim duyduğu becerileri kazandırmak için dinamik ilişkiler kuran kişidir.
Mentorlük, bir kuruluşun yeteneklerini çoğaltması ve geliştirmesi için deneyim paylaşımı yolu ile tavsiye vererek, bilgilendirmek ve yol göstermektir.
Her iki durum da  kurum içerisindeki işbirliğini ve performansı olumlu yönde etkiler.
Farkındalık yaratarak, Yönetici Koçluğu, Satış Koçluğu, Takım Koçluğu, Performans Koçluğu ve Kariyer Koçluğu alanlarında profesyonel hizmetler sunulmasıdır.
© Telif Hakkı 2006 - 2022 Revizyon Kurumsal Danışmanlık Denetim Ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesinin herhangi bir kısmı (fotograf vb.) sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.
İçeriğe dön